Léčebné pobyty

Jste unavení? Máte zdravotní problémy nebo si chcete jen oddechnout a nabrat nové síly? U nás jste správně! Hotel Pyramida je tady pro Vás! Pomůže Vám naše minerální voda Stefanie, pravé františkolázeňské bahno se sílou uzdravovat, i léčivý plyn, který pomůže od bolesti namáhaným svalům.

Spa Hotel Pyramida patří mezi nejkomplexnější lázeňský hotel svého druhu v západních Čechách. Nabízíme komplexní program rehabilitací a léčebných procedur pro Vaše unavené tělo a duši.

Hlavním léčebným programem, který náš hotel svým hostům nabízí, je komplexní léčebná kúra, tedy klasický lázeňský pobyt. Jako certifikované Nestátní zařízení lázeňské péče používáme k léčbě místní přírodní léčivé zdroje na základě povolení Ministerstva zdravotnictví ČR:

  • minerální vodu – pro perličkové koupele v hotelu Pyramida I se používá minerální pramen Štěpánka
  • slatinu z místních ložisek – používá se na zábaly, v hotelu Pyramida I také jako koupel. Jedná se o sirno-železitou slatinu, s hlavní složkou rákosiny. V případě koupelí se slatina přidává do minerální vody.
  • léčebný plyn –  používá se 100% medicinální CO2, který je vpichován pod kůži. Výsledkem je uvolnění svalů a zmírnění bolesti, při opakovaném použití dochází ke zlepšení výživy tkání

Pobyt Komplexní léčebná kúra:

relax18

  • ubytování v jedno- nebo dvoulůžkovém pokoji
  • polopenzi (snídaně-večeře)
  • vstupní, kontrolní a výstupní lékařskou prohlídku
  • až 18 léčebných procedur v týdnu (3 procedury denně Po-So, mimo státní svátky)
  • uvítací nápoj
  • zdarma vstup do bazénu a do sauny
  • župan na vyžádání zdarma

Lázeňský léčebný pobyt zahajuje lékař vstupní prohlídkou, při které je měřen krevní tlak, je vyšetřen pohybový aparát, a v případě potřeby následuje vyšetření EKG. Na základě vstupního vyšetření lékař sestaví léčebný program „na tělo“. V rámci pobytu je možné dokoupit si další procedury z naší bohaté nabídky.

Veškeré léčebné procedury, včetně lékařských prohlídek, Vám dopřejeme přímo v hotelu. Spa&Balneo-oddělení je vybaveno moderními přístroji, samozřejmě dbáme na hygienicky nezávadné prostředí. Procedury provádí odborně vyškolený, zkušený personál.

SPA & BALNEO
provozní doba
Po – Pá 07.00 – 11.30 12.00 – 15.00
So 07.00 – 11.30 12.00 – 12.30

Důležitá informace: V případě, že máte zájem o procedury v odpoledních hodinách, doporučujeme domluvu předem u vrchní sestry nejlépe do 14.00 hod.

Ceník – ZDE.

Rychlé Kontakty
Pyramida I

Tel: +420 354 401 500

reserve@hotelpyramida.com

Fax: +420 354 543 136

Proč si vybrat nás?

20 let zkušeností

nové technologie (MTT a další)

mluvíme německy

parkování zdarma