Volnočasové aktivity

Ve volném čase můžete využít některou z našich volnočasových aktivit, např. badminton, venkovní stolní tenis. V případě nepříznivého počasí je k dispozici hrací stůl 3 v 1 s kombinací her biliár/stolní tenis/air-hockey. Menší i větší děti u nás naleznou pískoviště s klouzačkou, houpačku a venkovní trampolínu.

V blízzkosti hotelu (cca 500m) se nachází sportovní centrum Sport&Relax, které nabízí 2 bowlingové dráhy, golfový simulátor, squash, ricochet a další sportovní vyžití.

 

Okolí hotelu:

Oba 4* hotel y Pyramida I a Pyramida II leží na okraji městského lesoparku ve světově proslulém lázeňském městě – Františkovy Lázně. Centrum města je od hotelů vzdálené cca 15 minut pěší chůze. Do centra vede osvětlená a udržovaná pěšina, která Vám nabízí příjemnou procházku.

Okolí hotelů je bohaté na turistické cíle. Můžete navštívit nejen centrum měst Františkovy Lázně a nedalekého Chebu s jeho slavným Špalíčkem, v blízkém okolí naleznete mnoho pamětihodností a výletních cílů, např. Motýlí dům, vesnický skanzen Doubrava, přírodní rezervaci SOOS, hrady Seeberg a Skalná, zámky Mostov a Kynžvart a mnoho dalších.

Za návštěvu jistě stojí i další města lázeňského trojúhelníku, Karlovy Vary i Mariánské Lázně, stejně jako například výlet do Plzně.

Milovníci cykloturistiky jistě uvítají nově vybudované cyklostezky, např. nejnovější stezku podél řeky Ohře.

Rychlé Kontakty
Pyramida I

Tel: +420 354 401 500

reserve@hotelpyramida.com

Fax: +420 354 543 136

Proč si vybrat nás?

20 let zkušeností

nové technologie (MTT a další)

mluvíme německy

parkování zdarma