Firemní a společenské akce

Reprezentativní prostředí pro Vaši firemní akci.

Hotelová restaurace, kavárna, ale také seminární salonek, který je součástí hotelu nabízí reprezentativní prostředí pro pořádání firemních a soukromých oslav.

Seminárního salonek má kapacitu až 80 osob (v závislosti na zasedacím uspořádání) a disponuj technickým vybavením (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, markery aj.). Hotelová restaurace pojme kolem 124 osob. Oddělený salonek, který je součástí restaurace nabízí prostory pro 14 osob. Šálek kávy si můžete vychutnat také ve střešní kavárně s panoramatickým výhledem do okolní krajiny.

Prostory jsou často využívány pro školení, semináře, předváděcí akce, teambuildingy nebo oslavy.

VIP KLUB PRO OBCHODNÍ KLIENTY

Abychom Vám dali najevo, že si našich klientu opravdu vážíme, založili jsem pro Vás speciální VIP klub, který přináší našim obchodním zákazníkům zvláštní výhody.

Zvýhodněná cena na hotelové služby je samozřejmostí pro všechny obchodníky, kteří se rozhodnou čerpat naše služby. Pokud budete s našimi službami spokojeni a rozhodnete se je využívat opakovaně, získáte tím možnost stát se členem klubu Pyramida Corporate Club.

Zapojením do tohoto programu budete získávat za opakovaný nákup body, které můžete dále proměnit za bezplatné wellness a relaxační pobyty v našem hotelu.

Máte zájem o rezervaci prostorů? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám

Náš personál je Vám kdykoliv k dispozici. Neváhejte a ozvěte se nám na telefonním čísle +420 354 401 500

Napište nám

Na otázky Vám rádi zodpovíme i mailem. Napište nám na reserve@hotelpyramida.com

Zastavte se u nás

Vždy Vás rádi uvidíme. Máte cestu kolem? Navštivte nás.