Garni Hotel Pyramida

O GARNI HOTELU PYRAMIDA

Garni Hotel Pyramida je vzdálen asi 20 metrů od hlavní budovy hotelu. Stejně jako hlavní budova hotelu, se Garni Hotel nachází v klidné části lesoparku, jehož součástí je také hotelová obora. Toto umístění nabízí příjemné prostředí zeleně, která Garni Hotel obklopuje. Garni Hotel Pyramida nabízí klidné ubytování s výhodami velkého hotelového komplexu.

Pro naše hosty máme v Garni Hotelu k ubytování připraveno 35 pokojů o celkové kapacitě 66 lůžek v tomto složení:

  • 28 dvoulůžkových pokojů s balkónem
  • 1 dvoulůžkový pokoj bez balkónu
  • 1 dvoulůžkový pokoj se zasklenou terasou
  • 1 prostorné apartmá se 2 průchozími místnostmi a balkónem
  • 4 jednolůžkové pokoje bez balkónu

Ubytování v Garni Hotelu Pyramida je vhodné pro turisty, kteří hledají pěkné ubytování za slušnou cenu. Garni Hotel Pyramida je také často využíván většími skupinami turistů a hosty, kteří se ubytovávají v rámci svých služebních cest.

Garni Hotel Pyramida nabízí služby zahrnující ubytování se snídaní. Ostatní služby lze dokoupit a čerpat v závislosti na dostupné kapacitě v hlavní budově hotelu Pyramida:

Polopenze / Plná penze

Snídaně formou bohatého bufetu.  Servírovaná večeře výběrem z menu podávaná v restauraci na hlavní budově, nebo večeře formou bufetu (v závislosti na obsazenosti hotelu).

Procedury a wellness

Profesionální personál balneocentra Pyramida nabízí řadu klasických i moderních procedur. Bazén a saunu lze využívat v rámci ubytování zdarma.

Chcete i Vy zažít nezapomenutelné zážitky?