OBJEVUJTE, POZNÁVEJTE, UŽÍVEJTE

Stojí za to vidět v okolí Františkových Lázní.

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Lázeňské procházky, léčebné procedury, pitná kůra a kulturně společenské akce patří ke každému kvalitnímu lázeňskému pobytu. Františkovy Lázně jsou prakticky ze všech stran obklopeny rozlehlými parky a sady a nabízí tak řadu míst k vycházce. Po cestě se můžete kochat lázeňskou architekturou, uměleckými díly nebo dokonale upravenými cestičkami.

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Ve volném čase můžete využít některou z našich volnočasových aktivit, např. badminton, venkovní stolní tenis. Milovníci cykloturistiky jistě uvítají nově vybudované cyklostezky, např. nejnovější stezku podél řeky Ohře. Kolo k zapůjčení přímo v našem hotelu. V případě nepříznivého počasí je k dispozici hrací stůl 3 v 1 s kombinací her biliár/stolní tenis/air-hockey. Menší i větší děti u nás naleznou pískoviště s klouzačkou, houpačku a venkovní trampolínu.

OKOLÍ HOTELU

Okolí hotelů je bohaté na turistické cíle. Můžete navštívit nejen centrum měst Františkovy Lázně a nedalekého Chebu s jeho slavným Špalíčkem, v blízkém okolí naleznete mnoho pamětihodností a výletních cílů, např. Motýlí dům, vesnický skanzen Doubrava, přírodní rezervaci SOOS, hrady Seeberg a Skalná, zámky Mostov a Kynžvart a mnoho dalších. Za návštěvu jistě stojí i další města lázeňského trojúhelníku, Karlovy Vary i Mariánské Lázně, stejně jako například výlet do Plzně. Organizované výlety a exkurze si můžete rezervovat na hotelové recepci.

Zní to zajímavě? Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes.

SPOJTE SE S NÁMI

Zajímají Vás další možnosti volnočasových aktivit v okolí?

ZAVOLEJTE NÁM

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně, proto nám neváhejte kdykoliv zavolat.

NAPIŠTE E-MAIL

Obratem Vám odpovíme, včetně přiložení dalších informačních materiálů.

ZASTAVTE SE U NÁS

Máte cestu kolem? Přijďte nás navštívt, rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.