Objevujte, poznávejte, užívejte

Stojí za to vidět v okolí Františkových Lázní.

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Lázeňské procházky, léčebné procedury, pitná kůra a kulturně společenské akce patří ke každému kvalitnímu lázeňskému pobytu. Františkovy Lázně jsou prakticky ze všech stran obklopeny rozlehlými parky a sady a nabízí tak řadu míst k vycházce. Po cestě se můžete kochat lázeňskou architekturou, uměleckými díly nebo dokonale upravenými cestičkami.

ROZHLEDNA SALINGBURG A HOTELOVÁ MINIZOO

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází historická františkolázeňská rozhledna Salingburg, která byla postavena v roce 1906 a svým vzhledem napodobuje zříceninu hradu. Po zdolání 52 schodů se nabízí výhled do okolní krajiny i hotelové minizoo, ve které můžete spatřit daňky, muflony, kachny, holuby i andulky.

Ve volném čase můžete využít některou z našich volnočasových aktivit, např. badminton, venkovní stolní tenis. V případě nepříznivého počasí je k dispozici hrací stůl 3 v 1 s kombinací her biliár/stolní tenis/air-hockey.

TIPY NA VÝLETY

Okolí hotelů je bohaté na turistické cíle. Můžete navštívit nejen centrum měst Františkovy Lázně a nedalekého Chebu s jeho slavným Špalíčkem, v blízkém okolí naleznete mnoho pamětihodností a výletních cílů, např. Motýlí dům, vesnický skanzen Doubrava, přírodní rezervaci SOOS, hrady Seeberg a Skalná, zámky Mostov a Kynžvart a mnoho dalších. Za návštěvu jistě stojí i další města lázeňského trojúhelníku, Karlovy Vary i Mariánské Lázně, stejně jako například výlet do Plzně. Organizované výlety a exkurze si můžete rezervovat na hotelové recepci.

DOVOLENÁ NA KOLE

Věděli jste, že okolí Františkových Lázní, potažmo celý Karlovarský kraj nabízí více jak 2000 km vyznačených cyklistických tras? Jen poblíž Františkových Lázní se nachází 16 cyklostezek, které nabízí milovníkům cyklistiky atraktivní stezky vedoucí kolem oblíbených turistických cílů, přírodních zajímavostí a historických památek. Mezi oblíbené patří například Cyklostezka Ohře, která je dlouhá 110 km a je vedena údolím řeky Ohře od hranice s Německem až k Ústeckému kraji. Ať už jste cykloprofík, nebo začátečník u nás si vyberete z různých typů tras, co do jejich obtížnosti či délky.

Kola k zapůjčení máme přímo v našem hotelu. O jejich dostupnosti se prosím předem informujte.

Chcete i Vy zažít nezapomenutelné zážitky?

Rezervujte si pobyt už teď.